ما از تخصص و تجربه کارشناسان خودرو استفاده می کنیم تا بتوانیم با تحلیل نیازهای شما از طریق مشاوره، نقد و بررسی تحلیلی خودروها و کارشناسی خودرو در محل، شفافیت در معاملات خودرو را ایجاد کنیم.
چه ماشینی

 

مهدی یار مهران راد
مدیر عامل شرکت و مؤسس چه ماشینی
کارشناسی ارشد مدیریت مالی از دانشگاه علوم اقتصادی تهران
از پاییز سال 1389 در حوزه خدمات مرتبط با خودرو مشغول فعالیت بوده و اکنون مدیر عامل شرکت آرتا و مدیر سایت چه ماشینی هستم. بعد از چند سال تلاش و کسب تجربه های گوناگون موفقیت و شکست، با افرادی توانمند با تجربه های مختلف، آشنا به مسائل حوزه خدمات خودرو, متعهد و قابل اطمینان آشنا شدیم که چه ماشینی را با کمک آنها در آبان سال 1397 راه اندازی کردیم.
محمدجواد صبور
مشاور، کارشناس فنی و مؤسس چه ماشینی
کارشناسی مهندسی خودرو از دانشگاه پیام نور تهران
افرادی که در یک مسیر حرکت می کنند، همدیگر را خوب پیدا می کنند. از آذر سال 1392 با یکی از بهترین و با اخلاق ترین مشاوران فنی خودرو آشنا شده ایم و بعد از چند سال همکاری، شالوده اصلی شرکت و وب سایت چه ماشینی را با هم ریختیم.
تورج پویان
مشاور و کارشناس فنی ارشد
کارشناسی برق الکترونیک از دانشگاه آزاد تهران
در چند سال گذشته، با مشاوران فنی زیادی همکاری داشتیم، اما همواره با وسواس زیاد، همکاری خود با بسیاری از پرسنل را قطع کردیم و سعی داشتیم تا نه تنها دانش فنی، بلکه تجربه و تعهد را هم در مجموعه مان داشته باشیم. از آذر سال 1395 با مهندس پویان در حال همکاری هستیم.
معید حمیدی
کارشناس تولید محتوا و تحلیل داده
کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد شاهرود
اگر بخواهید خودروی مناسب خود را بیابید، باید با افراد زیادی مشورت کنید و مقالات متعددی را مطالعه کنید. ما در چه ماشینی سعی داریم تا زحمت شما را کم کنیم و چکیده مطالب تحلیلی و کاربردی نقد و بررسی خودروها را در اختیارتان قرار دهیم که حاصل بررسی، تجربه و تحلیل افراد زیادی هستند. از تیر سال 1395 این مسئولیت مهم به عهده مهندس حمیدی است.
مازیار غلامی
مدیر طراحی وب سایت و تجربه کاربری
سایت چه ماشینی از نظر ساختار و محتوا، حاصل مطالعه و بررسی چندین ساله بازار خرید و فروش خودرو شهر تهران بوده است. از مرداد سال 1395 با کمک طراح و مشاور شرکت، در حال طراحی و بهبود خدمات سایت بودیم تا قبل از راه اندازی، سطح وسیعی از نیازهای مخاطبین مان را پوشش دهیم. مازیار خوش اخلاق، خوش فکر، قابل اطمینان (و البته کمی بدقول!) است.
شایان استادحسن
برنامه نویس و مدیر سئو وب سایت
کدنویسی و تنظیم دیتابیس های بزرگ و پیچیده چه ماشینی از عهده هر کسی برنمی آید. به طور مسلم نیاز به افراد ماهر و توانا داریم. از اردیبهشت سال 1397 با خیال راحت بخش فنی سایت را به عهده شایان گذاشته ایم.

تماس با ما

برای تماس با مدیریت یا تیم چه ماشینی می توانید برای ما پیام ارسال کنید و یا از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید.

مدیر سایت: 88898094

رسیدگی به شکایات: 88949095

ایمیل: info@chemashini.com

آدرس: تهران، پایین تر از میدان ولی عصر (عج)، خیابان ولدی، شماره 71، طبقه سوم، واحد 10.