automotive experts

برای انجام معامله خودرو به یک کارشناس باتجربه و متعهد نیاز دارید. ما کارشناسان متخصص و با تجربه را به کمک شما خواهیم فرستاد و تلاش می کنیم تا شما خودرو را با قیمت مناسب خریداری نموده و یا اگر برای فروش خودرو خود اقدام می نمایید، آن را ارزان تر از قیمت واقعی نفروشید. مراحل انجام کار به شرح زیر هستند.  

 

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو: شامل بازدید شاسی، تشخیص رنگ شدگی یا تعویض قطعات بدنه خودرو، قلم گیری، کیلرپاشی و آسیب های ناشی از تصادفات قبلی می شود و تمام مواردی که در قیمت خودرو تأثیرگذار هستند، مشخص خواهند شد.

کارشناسی فنی: شامل بررسی موتور در حالت درجا، صدا و لرزش اضافی موتور، بررسی دود اگزوز، تست دیاگ و عیب یابی اولیه، بررسی پارامترها و رفع خطا، بررسی امکانات و آپشن های خودرو و تخمین کارکرد واقعی خودرو از روی شواهد ظاهری بدنه و داخل کابین خودرو می شود.

تست سواری: مواردی از جمله عملکرد موتور خودرو در شتاب گیری، تعویض دنده و عملکرد صحیح گیربکس، ترمزها، عملکرد جلوبندی، سایر اقلام مصرفی و سایر مواردی که ممکن است هزینه های زیادی در بر داشته باشند، مشخص خواهد شد.

قیمت گذاری: در نهایت با تمام بررسی های فوق، محدوده قیمت منصفانه خودرو جهت معامله به اطلاع متقاضی خواهد رسید. به علاوه اگر خریدار و فروشنده تمایل به انجام معامله داشته باشند، با هزینه مناسب، تمام مشاوره های لازم جهت انجام معامله درست و مطمئن و تنظیم یک قولنامه اصولی در محل توسط کارشناس خودرو انجام خواهد شد.

ارسال گزارش

پس از بازدید خودرو در محل، گزارش کارشناسی به صورت الکترونیکی در پنل کاربری جهت مشاهده و دانلود، ارسال خواهد شد.

 

منظور از کارشناسی تضمینی خودرو چیست؟

ضمانت کارشناسی خودرو در محل به دلیل عدم امکان بررسی وجود نقص در سیستم های فنی خودرو از جمله موتور و گیربکس در زمان بازدید خودرو توسط کارشناس، تنها محدود به کارشناسی رنگ و بدنه خودرو است. با این وجود، مشاوره گرفتن از یک کارشناس باتجربه، احتمال خطا در تشخیص معایب فنی خودرو را تا حد بسیار زیادی کاهش داده و می توان با اطمینان زیادی خودرو دست دوم را خریداری نمود.

تعیین وقت قبلی و قیمت خدمات

اعزام کارشناس به محل شما در محدوده شهر تهران می باشد و زمان حضور نیز با هماهنگی قبلی انجام خواهد شد. پس از این که قرار بازدید خودرو قطعی شد، فرم زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس ما باشید یا با ما تماس بگیرید تا زمان اعزام کارشناس به محل شما اعلام شود. تماس جهت رزرو کارشناس از ساعت 9 تا 19 هر روز به جز ایام تعطیل با شماره تماس 88898094 می باشد.

کارشناسی خودروهایی که در لیست موجود نیست، در حال حاضر امکان‌پذیر نمی‌باشد.
کارشناسی بدنه شاسی و ستون‌های خودرو، قطعات تعویضی، و رنگ شدگی بدنه
تست سرد کارکرد موتور در حالت درجا و تست دیاگ
بررسی آپشن‌ها امکانات و تجهیزات جانبی خودرو
تست گرم کارکرد موتور، گیربکس، سیستم تعلیق و بررسی امکانات در تست سواری
+ ارزیابی کارکرد واقعی، قیمت گذاری خودرو و گزارش الکترونیکی
جمع
ایاب و ذهاب کارشناس
قیمت نهایی

چند نمونه برگه‌ی کارشناسی