automotive experts

در خرید یا فروش خودرو، کمک گرفتن از یک مشاور باتجربه و متعهد، ریسک معامله با قیمت اشتباه را بسیار پایین می آورد. ما کارشناس فنی خودرو و کارشناس رنگ خودرو را در تهران به کمک شما خواهیم فرستاد و تلاش می کنیم تا با قیمت گذاری تخصصی ماشین، خودرو صفر یا خودرو دست دوم را با قیمت مناسب خریداری نموده و یا اگر برای فروش خودرو خود اقدام می نمایید، آن را ارزان تر از قیمت واقعی نفروشید.

 

کارشناسی رنگ و بدنه خودرو: بازدید شاسی، تشخیص رنگ شدگی یا تعویض قطعات بدنه خودرو، قلم گیری، کیلرپاشی، آسیب های ناشی از تصادفات قبلی و تمام مواردی که در قیمت خودرو تأثیرگذار هستند.

کارشناسی فنی: بررسی موتور در حالت درجا، صدا و لرزش اضافی موتور، بررسی دود اگزوز، تست دیاگ و عیب یابی اولیه، بررسی پارامترها و رفع خطا، بررسی امکانات و آپشن های خودرو و تخمین کارکرد واقعی خودرو از روی شواهد ظاهری بدنه و داخل کابین خودرو.

تست سواری:  عملکرد موتور خودرو در شتاب گیری، تعویض دنده و عملکرد صحیح گیربکس، ترمزها، جلوبندی، سایر اقلام مصرفی و سایر مواردی که ممکن است هزینه های زیادی در بر داشته باشند.

قیمت گذاری: تعیین محدوده قیمت منصفانه خودرو جهت معامله.

مشاوره حقوقی: در صورت تمایل، ارائه تمام مشاوره های لازم جهت انجام معامله درست و مطمئن و تنظیم یک قولنامه اصولی در محل توسط کارشناس سلامت خودرو با هزینه مناسب.

ارسال گزارش: پس از بازدید خودرو در محل، ارسال گزارش کارشناسی به صورت الکترونیکی در پنل کاربری جهت مشاهده و دانلود.

کارشناسی تضمینی:کارشناسی بدنه و رنگ شدگی تضمینی.

تعیین وقت: اعزام کارشناس به محل شما در محدوده شهر تهران و با هماهنگی قبلی. از طریق فرم زیر ثبت سفارش کنید و منتظر تماس ما باشید یا جهت ثبت سفارش توسط ما از ساعت 9 تا 19 هر روز با شماره 88898094 تماس بگیرید. 

هزینه کارشناسی خودرو: از فرم زیر تعرفه کارشناسی خودرو را مشاهده نمایید.

کارشناسی خودروهایی که در لیست موجود نیست، در حال حاضر امکان‌پذیر نمی‌باشد.
کارشناسی بدنه شاسی و ستون‌های خودرو، قطعات تعویضی، و رنگ شدگی بدنه
تست سرد کارکرد موتور در حالت درجا و تست دیاگ
بررسی آپشن‌ها امکانات و تجهیزات جانبی خودرو
تست گرم کارکرد موتور، گیربکس، سیستم تعلیق و بررسی امکانات در تست سواری
+ ارزیابی کارکرد واقعی، قیمت گذاری خودرو و گزارش الکترونیکی
جمع
ایاب و ذهاب کارشناس
قیمت نهایی

چند نمونه برگه‌ی کارشناسی